Корзина
64 отзыва
+380 98 394-06-28
+380 98 394-06-28
+380
63
736-21-06
+380
98
394-06-28
+380
99
658-56-07

Що таке Pokemon GO і чому по цій грі всі сходять з розуму?

Що таке Pokemon GO і чому по цій грі всі сходять з розуму?
Гра Покемон Го за декілька днів обрала небаченої популярності серед підлітків та дітей України. Старшому поколінню вже давно відома ця тематика, де подорожуючи, підлітки збирали цікавих нам істот — покемонів. Квестманія йде в ногу з часом...

01.08.16

Гра Покемон Го за декілька днів обрала небаченої популярності серед підлітків та дітей України. Старшому поколінню вже давно відома ця тематика, де подорожуючи, підлітки збирали цікавих нам істот — покемонів. Проте для нового покоління це є дещо незвичне та цікаве. Гра в покемони, пройшовши еволюцію від гри з круглими картками до реальності, заполонила весь світ, до неї приєднуються як старше покоління, так і наймолодше.

Проте, як ця віртуальна гра зможе впливати на людей, а особливо на дітей та підлітків у майбутньому. Чи можливо, що ця гра затягне дітей у ще більший віртуальний світ, коли уних на телефонах і комп’ютерах і так багато різних ігор? Чи не будуть вони втрачати відчуття реальності?

Для того, щоб цього не трапилось Компанія "Квестманія" пропонує проведення

Покемон квестів, де ваша дитина буде шукати та ловити покемонів, але у сприятливихумовах. Всі сюжети цих квестів насичені різними підказками, тому для досягнення всі поставлених цілей дитина розвиватиме кмітливість, ерудицію, логічне мислення, а також свою спритність, координацію і вміння взаємодіяти з товаришами.

Покемон - квести для дітей від компанії Квестманія — це ексклюзивні квести, які прохоять по всій території ТРЦ Дрім Таун, з урахуванням всіх сучасних можливостях, де діти об’єднавшись в команди та спілкуючись між собою, знаходять саме бажане — покемона.

 Що таке Pokemon Go?

 Нова гра #pokemongo Покемон Го від Nintendo та Niantic - це віртуальна гра, в якій використовується доповнена реальність. Технологія доповненої реальності реалізується завдяки камері смартфона геймера за допомогою відстеження геопозіціі гравця та розставляє покемонів навколо нього. Особливістю гри є переміщення гравця в віртуальному світі - геймер проходить/ проїжджає/ пробігає мінімум декілька кілометрів, так як у грі використовуються геолокації, до яких необхідно добиратись.

 Що спільного між Pokemon Go та квестом для дітей у реальності?

 Сенс гри Pokemon Go для дітей досить простий: твоя дитина пересувається по всьому торговому центру Дрім Таун, знаходить покемонів, тренує їх, змагається з суперниками, вступає в команди, захоплює ключові точки. У цій масштабній грі є місце для всіх. Все це під керівництвом професійних акторів – тренерів, які будуть вести квест з покімонами та створювати справжнє шоу.

#pokemongo - квест для дітей - це реальна гра з елементами віртуального світу, яка проходить під наглядом фахівців та цілком безпечна. Тому навіщо перейматись про місцезнаходження твоєї дитини, які відправилась на пошуки Пікачу зі смартфоном, адже ти можеш сміливо довірити її професіональним аніматорам у Квестманиї, та отримати багато вільного часу, який присвятиш собі.

 Як почати грати в Pokemon Go?

 Щоб почати грати, потрібно завантажити гру на смартфон чи планшет. Перш за все, гравцю запропоновано створити власного тренера покемонів. Медійному герою можна обрати колір волосся, одяг, колір шкіри і дати йому ім'я. Наступним кроком є перенесення геймера на карту гри, яка відповідає карті твого міста, надалі її буде змінено згідно манері гри. Поруч з тренером з'являється три покемона - зловити можна тільки одного. Гра почалась...

 Щоб подарувати дитині неймовірно реалістичний #pokemongo - квест для дітей, все що потрібно зробити,- це прийти у ТРЦ Дрім Таун та залишити свою дитину на трьох часову програму з нашими акторами-професіоналами, які протягом всього часу занурюватимуть маленьких геймерів у реальну гру з елементами віртуального світу. Протягом всього квесту з покемонами діти матимуть одну мету: знайти Пікачу! Пройшовши дуже велику кількість неймовірно захоплюючих пригод у пошуках Пікачу, команди юних слідопитів побувають на справжньому автодромі, у кіно «7D», подолають чотириповерховий лабіринт перешкод та отримають покемонські завдання на батуті!

 Карта в Pokemon Go зв’язується з вашими Google Maps і переносить її у віртуальну гру. На карті відображені реальні дороги, пам’ятки вашого міста. На ній ви будете бачити все, що вам потрібно для успішного проходження гри в Покемон го. Напрям правильного шляху геймеру вказуватиме трава, яка спрямована в тому напрямку, в якому необхідно рухатися. Також на карті Покемон го ти побачиш листочки, під якими зазвичай ховаються покемони та чекають, щоб їх зловили. Сині мітки на карті - #Pokestop. Відвідування pokеstop підвищують рівень твого персонажу та є основним способом отримання корисних предметів, таких як pokеball Покеболл, Potion зілля та яйця. Дану карту отримують і наші учасники покемон го квесту для дітей.

 Під час проходження Покемон Го-квесту для дітей, Квестманія пропонує твоєму слідопиту подорожі у різні країни світу в пошуках покемонів. Команді юних квестманів пройде більше одного кілометра на безпечній для ігор та пошуків пригод території. Вибір команди в грі Pokemon Go.

Щойно ти досягнеш п’ятого рівня, твоїй дитині, як і у грі з покемонами буде надана можливість вибору кольору команди Покемон Го:

  • червона доблесть #Team_Valor. Гравці цієї команди є найсильнішими.
  • жовтий інстинкт #Team_Instinct. Ти наділений вмінням вирощування покемонів.
  • синя містика #Team_Mystic. Ти знаєш тонкощі еволюції покемонів.

 Краще вибирати ту фракцію, в яку вже входять твої друзі. Разом вам буде легше та веселіше. Важливо: фракція вибирається тільки один раз і змінити її в подальшому неможливо!

 Юні квестмани матимуть змогу обрати колір команди. Згідно обраних кольорів кожному учаснику буде надано карту з локаціями покемонів та маршрутом руху, а ще вони отримають браслет, який наділятиме кожну команду суперсилою та супервміннями.

 Як знайти і зловити покемона в Pokemon Go?

 Пересуваючись, ти зустрінеш поруч з собою покемона. На нього потрібно натиснути та зловити за допомогою покебола. Якщо натиснути кнопку "Nearby", ти побачиш список покемонів, які знаходяться неподалік. Під зображенням покемонів будуть намальовані лапки (від 1-ї до 3-х), отже, чим менше лапок, тим ближче покемон. Такий же принцип буде і у квесту для дітей Покемон Го від Квестманії.

 Як спіймати Пікачу?

 Багато хто знає світ Покемонів саме завдяки Пікачу. Щоб швидко спіймати Пікачу в Покемон Го, необхідно на початку гри, коли тобі пропонують вибрати одного з трьох покемонів - йти далі! Пройшовши 300 метрів, ти зустрінеш Пікачу. Це взято з сюжету мультфільму про покемонів, в якому Еш - головний герой та ловець покемонів проспав вибір покемонів і був змушений взяти самого няшного покемона - Пікачу.

На всьому шляху до завітного бажання знайти Пікачу, дітям будуть з’являтись різні покемони, які необхідно буде збирати, цим самим накопичувати силу. Дійшовши до дзеркального лабіринту, квестмани пройдуть найяскравіше та найцікавіше завдання, в ході якого буде знайдено Пікачу. Незабутні пошуки та довгоочікувана фотосесія з омріяним та знайденим Пікачу подарує ще одну партію вражень та спогадів

 Як підвищити свій рівень та прокачати тренера у грі Pokemon Go?

 Найшвидший шлях прокачування - підвищення рівня тренера. З більш високим рівнем ти зможеш захоплювати більшу кількість потужних покемонів. Захоплення покемонів – це найкращий спосіб прокачування для новачків. Відвідавши Покестоп, ти отримаєш 50 очок досвіду. За ловлю покемонів - від 100 очок.

 Навіщо яйця покемонів?

 Яйця покемонів - це зародки покемонів, які треба вирощувати в інкубаторі. Ти отримаєш яйце коли будеш переходити від одного до іншого Покестопу. Воно надається в якості бонусу в момент досягнення нового #PokeStop. Інкубатор харчується від активності геймера - поки ти в русі, яйце вирощується. За певний проміжок часу та шляху вирощувати можна тільки одне яйце, але якщо тобі пощастить заволодіти одноразовим інкубатором, то зможеш вирощувати декілька яєць одночасно!

 Як швидко апгрейдити Покемона?

 Поліпшити покемони в Pokemon GO можна в двох напрямках: просте прокачування та еволюція. Прокачати покемонів ти зможеш за допомогою двох інструментів,- це цукерки #Candy та зоряний пил #Stardust. Цукерки ти отримуєш при затриманні покемона, вони прокачують покемонів певних видів. Зоряний пил може покращувати покемона будь-якого виду. Апгрейд покемона в Pokemon GO відбувається за рахунок підвищення його сили і здоров’я. Еволюціонувати можуть тільки обрані покемони. Таке поліпшення коштує дорогор, але воно піднімає характеристики гравця на вищий рівень. Еволюціонуючи, покемон змінює зовнішній вигляд, характеристику та силу.

 Навіщо вишки в Pokemon Go?

 Існує два види вишок. У Покестопах гравці розширюють інвентар. Кожен Покестоп можна використовувати один раз в п’ять хвилин. У Гімах висаджують покемонів. Порожні Гіми потрібно в обов’язковому порядку захоплювати, а за зайняті доведеться битися. У наших квестах для дітей Покемон Го діти знайдуть ці вишки та досягнуть мети гри.

 Як боротися з іншими гравцями і покемонами?

 З п’ятого рівня відкривається вхід в Гіму (gym - зал). Якщо ти знайшов вільний гім, тобі пощастило. Залишай там свого «представника». Якщо гім захоплений іншим гравцем, перш за все, дивись на бойовий рівень покемона #Combat_Power твого опонента і порівняй його рівень зі своїми покемонами. В атаку відправляється загін з шести покемонів. Найсильніші монстри йдуть першими. У дитячому квесті Покемон Го, учасники під керівництвом професійних акторів – тренерів відшукають вільний гім, та відчують себе справжнім переможцями!

Предыдущие статьи
+380
63
736-21-06
+380
98
394-06-28
+380
99
658-56-07
Квестмания. Организация детских праздников, дней рождений, выпускных, квестов!
04205УкраинаКиевТРЦ Dream Town 1, проспект Оболонский 1Б, 3 этаж
Карта
social-icon
Loading...