Корзина
77 отзывов
+380983940628
+380983940628
+380637362106
+380983940628
+380996585607

На що звернути увагу в вихованні дітей віком від 3 до 6 років?

На що звернути увагу в вихованні дітей віком від 3 до 6 років?
Не знаєте чим зайняти дитину, щоб вона розвивалась у всіх напрямках? Тоді ми вам з цим допоможемо! Наші ігри-квести для самих маленьких допоможуть розвинути у дітей найкращі якості та здібності.

12.08.16

Розвиток дітей дошкільного віку дуже особливий, бо цей період триває від 3 до 6 років.

З ці роки дитина росте, розвивається  та набуває нових соціальних норм, які засвоює безпосередньо через вербальні та невербальні методи взаємодії з навколишнім світом. Особливу роль  у правильному засвоєнні тих чи інших умінь, навичок відіграє гра. Саме формування характеру та типу темпераменту відбувається в цей період. Особистість дитини  прямо пропорційно залежить від того, в якому соціальному середовищі знаходиться вона. І якщо батькам важливо виховання дітей дошкільного віку, їм доведеться постаратися розвинути ті чи інші здібності, які є задатками з народження.  Обов’язково, батьків та педагоги повинні навчити дитину виконувати самостійні операції: мислити, думати, робити висновки, прислуховуватися, аналізувати. Адже якщо завчасно не навчити дитину цим уміння їм при вступі до першого класу буде дуже складно сконцентруватися на сприйнятті матеріалу. Такі помилки роблять більшість сучасних батьків, після яких наслідки не найкращі. Діти затримуються у розвитку, знижується їх потяг до знань, та і зовсім зникає бажання чомусь навчатися.

Тому розглянемо в цій статі на що в першу чергу потрібно звернути увагу.

Дрібна моторика. Якщо говорити про різні методики розвитку дошкільників, то можна казати що більшість її аспектів базується саме розвиток дрібної моторики рук. Адже саме в закінченні флангів пальців дітей знаходиться велика кількість рецепторів за допомогою яких, розпізнається світ. Саме ці рецептори передають інформацію про той чи інший предмет до кори головного мозку, де саме відбувається аналіз та запам’ятовування, тобто набуваються уміння. Саме передача цим імпульсів тісно пов’язана з розвитком мови. Працюючи пальчиками діти активізують ту чи іншу ділянку мозку, яка саме пов’язана з мовленнєвим розвитком. Тому перше, що потрібно зробити для того, щоб дитина розвилася правильно, разом з нею пізнавати світ через дотикові методики.

Якщо говорити про дошкільне виховання то в першу чергу батькам потрібно знати основи вікової психології. Адже на кожну періоді життя дитина потребує тих чи інших соціальних адоптацій. Дитина спілкується не тільки з батьками, а й іншими дітьми, і її потрібно вчити знаходити той чи інший вихід з певної ситуації. Тому саме батькам потрібно пильно спостерігати за поведінкою та манерами поведінки свого малюка, щоб вчасно зреагувати.

Предыдущие статьи