Корзина
78 отзывов
+380983940628
+380983940628
+380637362106
+380983940628
+380996585607

 «Країна роботів» на детские квест рождения на ВДНГ

РОБОТИ

У нашому 21 столітті діти вже настільки звикли до нових технологій, і так легко йдуть у ногу з часом і сучасними девайсами, що для такого розумного покоління і розваги повинні бути відповідні. У нашій країні програмування і IT - тільки набирає обертів і популярності. Виходячі з цього, багато батьків дуже серйозно і ретельно продумують питання - куди відвести дитину на вихідних та свята, де краще діткам пограти і де буде чудово провести час всією родиною.

На нашій виставці-шоу роботів і дронів "Smart Robots Show" будь-який відвідувач у віці від 1 і до 101 може знайти заняття до душі! Ви зможете не тільки пограти з роботами та покерувати ними, але і дійсно корисно провести вільний вечір, навчитися чого-то новенького і доторкнутися до світу робототехніки. Адже цей напрямок так активно розвивається по всьому світу, крім, на жаль, деяких країн, і в тому числі України. Тому, якщо Ви думаєте - куди піти у вихідні, куди піти з дитиною у вільний час, у нас є прекрасна пропозиція для всієї Вашої родини!

 

На нашій виставці ви зможете детально розглянути багато втілених ідей механічної інженерії! Деякі з секцій надають можливість не тільки поспостерігати, але за окрему плату ще й спробувати покерувати!

 

РОБОТ DANKO

оренда людиноподібного робота Danko

Людиноподібний робот Danko - головний улюбленець усіх дітей на виставці, і за сумісництвом рекордсмен за кількістю фото зі щасливими відвідувачами.​

Цей людиноподібний робот може майже все те, що може людина. Danko здатний підтримувати діалог, вести бесіду, танцювати, відповідати на різноманітні запитання. Найбільш за все йому подобається обійматись та вітатись з відвідувачами виставки.

ТРАНСФОРМЕР БАМБЛБІ

Бамблбі - трансформер, що відноситься до табору автоботів. Забарвлення корпусу - жовта з чорним (звідси і прізвисько); оптичні датчики - блакитні.
Бамблбі - один з найбільш «дрібних» трансформерів, але недолік фізичної сили компенсує розумом і хитрістю. Його основна роль - шпигунство; завдяки своїй спритності і вправності, може виконувати також обов'язки диверсанта.
Трансформер Бамблбі улюбленець дітей і дорослих.
- гігантський зріст 220 см
- ширина в плечах 110 см
Зброя - бластер і димова гармата
Програмне управління. Звукові і світлові спец ефекти.

 

оренда робота трансформера Бамблбі

оренда Робота Alpha Ubtech

РОБОТ ALPHA PRO

Людиноподібний робот основним призначенням якого є дивувати. Завдяки 16 сервоприводам, Alpha має практично необмежені можливості руху. По-справжньому інтелектуальний і здатний вразити будь-кого своїми діями. Завдяки «людським» кінцівкам, дії робота демонструють максимальну реалістичність. Природні рухи тіла відрізняються гнучкістю.

 

 

Ubtech ALPHA PRO може ходити, жестикулювати і іншими способами контактувати зі своїм господарем. Він також може танцювати і показувати акробатичні трюки. Це здається неймовірним, але Ubtech ALPHA PRO здатний навіть завдати точного і сильного удару по ворогу або предмету. А також із задоволенням покаже вам прийоми карате.

РОБОТ-РУКА DOBOT

Чотирьохосьовий робот-маніпулятор для повсякденного використання в декоративно-прикладному призначенні.

 

Він з легкістю і промисловою точністю виконає лазерну різку, фарбування, надрукує 3D модель чи напише каліграфічний лист вашому другу.

Робот маніпулятор Dobot

РОБОТ ТЕЛЕПРИСУТНОСТІ PADBOT

Робот телеприсутності Padbot

Робот, плавні лінії якого нагадують лебедя з планшетом замість голови. Це наче скайп на колесах, головним призначенням котрого є імітація вашої присутності вдома чи на роботі.

Ваша унікальна можливість контролювати все що відбувається вдома чи в офісі, коли ви відсутні.

Ви можете бути будь-де проте бачити все що діється поруч з роботом, спілкуватися з тим, хто потрапив в поле його зору, при тому що бачити ви можете кого завгодно, адже він курсує по заданому вами маршруту

РОБОТ-ПАВУК

Робот павук

Робот-павук - автономний робот, який за допомогою датчиків огинає перешкоди на своєму шляху.

За роботу робота-тарантула відповідають 18 сервомоторів Hitec: на кожну лапу робота доводиться по три штуки. Моторчики є малопотужні пристрої, але завдяки одночасній роботі вони допомагають досягти реалістичної поведінки павука. Перешкоди робот-павук бачить за допомогою датчиків, які розташовані на передній частині тіла.

Робот BB8

ДЖЕДАЙ ТА РОБОТ BB8

На нашій шоу-виставці ви маєте нагоду побачити, як лицар-джедай керує астромеханічним дроїдом BB8. 

 

Це робот з особистістю. BB8 повертається, дивиться в різні боки, реагує на подразники за допомогою простих жестів, його рухи плавні і здаються осмисленими. При цьому він не намагається відчайдушно звернути на себе увагу, він видає різні звуки, щоб показати, що він уважно слухає. Робот реагує на різні подразники і здатний виражати свої емоції, у нього є свій характер.

 

«Країна роботів» на детские квест рождения на ВДНГ

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Шоу Дронів

Шоу дронів - це яскраве дійство з різноманітними трюками та світловими ефектами.

Це шанс побачити своїми очима незабутні постанови квадрокоптерів та зрозуміти їх можливості.

Якщо ви мрієте підкоряти повітряні простори і є прихильником безпілотників, це шоу не залишить вас байдужими.