Корзина
84 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380983940628
+380983940628
+380637362106
+380983940628
+380996585607

Компанія “ Квестманія”  з “Smart-Robots” представляють Новорічний Квест-перформанс   - “В пошуках BUMBLEBEE”

Жителі Краіни Роботів готуються до Нового Року та чекають на своіЇ подарунки! Трансформеру Бамблбі випало важливе завдання, привітати всіх подарунками! Та Десептикони вирішили викрасти свято і лишити всіх без новорічного настрою. В погоні за ними,...

20.12.18

Квестман разом з командою вирушає на допомогу щоб повернути жителям їх подарунки, пройти і знешкодити пастки, які  десептикони розставили по всій Краиіні Роботів, щоб ті змогли насолодитися майбутнім святом. Вони зустрічають на своєму шляху привітливого робота Жоріка, який розмовляє та ОптімусаПрайма, які з радістю допомагають ім.

Та зустріч Десептиконів з командою Квестмана, де вони весело проводять час, насолоджуючись Шоу Дронів, танцюючими людиноподібними Роботами, повертає їм справжній дух Свята.

Десептикони повертають подарунки та вказують шлях до трансформера. Бамблбі з вдячністю всіх вітає та запрошує на святкову дискотеку!

 

Діти пройдуть новорічній квест по виставці роботів, де зможуть сфотографуватися з космічними героями, роботами і трансформерами в спеціальній фотозоні! Кожен без виключення проведе весело час.

 

В кінці квеста кожен з учасників отримає фірмові подарунки від компаніі “Квестманія”, нових друзів і звичайно чудовий святковий настрій на цілий рік!

 

Під час квеста батьки зможуть відпочити на територіі “Зимовоі Краіни” і зануритися в новорічну атмосферу свята.

 

Подаруйте Вашій дитині незабутню подорож і справжнє новорічне свято в новому форматі, спеціально для Вас компанія “Квестманія” та “Smart-Robots”.

 

Вартість білетів: 300 грн за дитину.

Попередній запис за телефоном +38 067 112 07 78 +380637362106

 

Киів, Проспект Академіка Глушкова, 1, “ВДНГ” павільйон №4

 

 

 

 

 

 

Новогодний Квест-перформанс - "В поисках BUMBLEBEE"

 

 Компания “ Квестмания” совместно со “Smart-Robots” представляют Новогодний Квест-перформанс - “Миссия: спасение планеты Трансформеров”.

 

Жители Страны Роботов готовятся к Новому Году и ждут своих подарков! Трансформеру Бамблби выпала важная задача, поздравить всех подарками! Но Десептиконы решили похитить праздник и оставить всех без новогоднего настроения. В погоне за ними, Бамблби заблудился в Галактике и ждет помощи.                    

Квестман вместе с командой отправляются на помощь чтобы вернуть жителям их подарки, пройти и обезвредить ловушки, которые десептиконы расставили по всей Стране Роботов, чтобы те смогли насладиться предстоящим праздником. Они встречают на своем пути работа Жорика который разговаривает и ОптимусаПрайма, которые с радостью помогают им. Но встреча Десептиконов с командой Квестмана, где они весело проводят время, наслаждаясь Шоу Дронов, танцующими Роботами, возвращает им истинный дух Праздника. Десептиконы возвращают подарки и указывают путь к Трансформеру. Бамблби с благодарностью всех приветствует и приглашает на праздничную дискотеку!

 

Дети пройдут новогодней квест по выставке роботов, где смогут сфотографироваться с космическими героями, роботами и трансформерами в специальной фотозоне!

Каждый без исключения весело проведет время.

 

В конце квеста каждый из участников получит фирменные подарки от компании “Квестмания”, новых друзей и конечно же замечательное праздничное настроение на целый год!

 

Во время квеста родители смогут отдохнуть на территории “Зимней Страны” и окунуться в новогоднюю атмосферу праздника.

 

Подарите Вашему ребенку незабываемое путешествие и настоящий новогодний праздник в новом формате, специально для Вас компания “Квестманія” и “Smart-Robots”.

 

Стоимость билетов: 300 грн за ребенка.

Предварительная запись по телефону 38 067 112 07 78 +380637362106

Киев, Проспект Академика Глушкова, 1, “ВДНГ” павильон №4

Другие новости