Кошик
89 відгуків
+380983940628
+380983940628
+380637362106
+380983940628
+380996585607

Організація дитячого дня народження в стилі квест метро Університет (укр. Університет)

Квест - прекрасне рішення для дитячого дня народження, адже діти обожнюють таємниці, загадки, пригоди та розслідування, тому всі будуть залучені в гру, ніхто з гостей не буде нудьгувати!

21.08.18

Наші послуги і ціни на організацію

Послуги на День Народження

Крутий Квестман

Профі

Новатор

Тривалість

3 години

1,5 години

1 година

Вартість квесту для команди

від 8000 грн.

4000 грн.

2 000 грн.

  до 15 учасників до 10 учасників до 6 учасників
Вартість дод. учасника +300 +200 +150
Замовте свято Замовити Замовити Замовити

 

Дитячий День Народження в стилі квест в Києві


Де зазначити, або відсвяткувати день народження дитини? Як розібратися яку організацію дитячих свят вибрати? Яка організація зможе організувати дитяче свято під ключ.

Який ресторан вибрати, щоб день народження став цікавіше і більш захоплююче для дітей і комфортний для батьків. Де відсвяткувати дитячий день народження в Києві? Це питання кожен рік задають собі всі батьки і особливо ретельно вибирають локацію для святкування дня народження дитини, адже дитині необхідні ідеальні умови.

Наша сімейна компанія Квестмания довго думала, як задовольнити всі побажання і бажання наших батьків. І ми вирішили піти від звичайних стандартів святкування свята . І вирішили робити дні народження у форматі квесту.

     Квест на день народження для вашої дитини буде класне рішення для дитячого дня народження, адже малюки обожнюють таємниці, ребуси та розслідування, тому всі будуть залучені в гру, ніхто з гостей не буде спати!

Дитячі дні народження у форматі квесту підходять для будь-якого часу року і для будь-якого віку. І в тому випадку, коли хочеться поєднати розваги розвиток!

Особливість наших квестів - вони розвивають і захоплюють. Адже більшість квестів на день народження ми проводимо великий командою! Такий день народження у форматі квесту запам'ятається всім друзям вашої дитини. Після квесту гості ще довго обговорюють, як саме вони пройшли ті чи інші завдання квесту. Дитячий день народження в форматі квест - відмінний спосіб відзначити такий важливий свято для вашої дитини.

В наші квести можуть грати великої компанії дітей. Наш організатор ділить дітей на дві команди. Команди змагаються між собою, хто швидше знайде потрібну підказку, хто правильно відповість на питання, хто швидше розв'яже цікавих ребусів і загадок, криптограм, анаграми.

Провести день народження ви можете на зручній для вас території. Це може бути парк, музей, торговий центр, ресторан, заміський комплекс, скалодром і навіть мотузковий парк.

Наша команда може запропонувати три види відсвяткувати дитячий день народження.

Пакет «Новачок»

Пакет «Профі»

Пакет «Крутий»

Кожен дитячий день народження ви можете доповнити різними шоу, майстер-класами, Аквагрим , Кейтериниг, Фотограф , Торти і Кенді Бар. Наша команда «Квестмания» організує для Вас і Вашої дитини цікаву програму дитячого свята.

Ви завжди можете замовити аніматора на дитяче свято, а чи варто? Якщо зараз можна замовити один з наших днів народжень і ми організуємо дитячий свято під ключ.
Замовте День Народження з «Квестамания» і успішний свято Вам гарантований.

Ми організуємо дитячий свято під ключ!

                                                                                                                                      

Інші новини
+380637362106
+380983940628
+380996585607
Квестмания — организация детских праздников, дней рождений и выпускных в стиле квест!
Юрий
Україна Київ проспект Академика Глушкова 1, павильон 6